Restaurant & Kafe Adisyon Sistemleri

Adisyon sistemi, kasadan sipariş takibine, çeşitli markalarla işbirliğine, kurye takibine, müşteri bilgi ekranına kadar birçok özelliği restoran yöneticisine sağlayan, bu sayede restoranda sistemin daha iyi işlemesini sağlayan, zaman ve çalışandan tasarruf yaparak çalışmada verimi arttırmaya destek olan bir sistemdir. Tüm işlemleri ayrıntılı şekilde işleyerek detaylı takibe olanak sağlar. Kafenin daha düzenli, verimli bir hizmet verebilmesini amaçlar.

Restoran Adisyon Sisteminin Avantajları

Adisyon sistemi restorana ve yöneticisine, hatta çalışanlarına kadar birçok faydası vardır. Kurye ve sipariş takibini bu yazılım üzerinden yapabilir, kafedeki müşteri sayısına ulaşabilir, müşteri bilgilerine göz atabilir, on kişiye kadar hesabı bölebilirsiniz.

Depo durumunu takip ederek herhangi bir sorunla karşılaşmadan hizmet vermeye devam edebilirsiniz. Kasa ve gider takibi, müşteri bilgi ekranı, internetten mutfağa sipariş verme, menü ve ürün tanımı, hesap veya masayı bölme, birleştirme, takip etme, maaliyet ve performans raporları, mutfak ekranı, mobil cihazlarda çalışma, android adisyon programı hesap çıktısı kuralları oluşturma, garson takibi yapabilme, indirim ve ikram takibi gibi birçok yönden fayda sağlar ve etkili bir restoran yönetimine destek olur.