Biz Kimiz?

Geleceğe ışık olmak ve müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ilkesiyle çıktığımız bu yolda, profesyonel ekip arkadaşlarımız ve bize güvenen iş ortaklarımızla birlikte her gün daha da gelişiyor, firmalara özel planlama, hedef ve analiz sonrasında siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip daha faydalı ve daha kaliteli hizmetler veriyoruz. Alanında yetkin ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vadediyor, çağın gerekliliklerini yakalamanıza yardımcı olup firmanızı ileriye taşıyoruz.
Yılları aşkın sektör tecrübemiz, bize müşteri ihtiyaçlarını merkeze almayı öğretti. Müşterilerimizin temas ettiği tüm alanlarda yüksek kalite anlayışını benimsiyor, müşteri memnuniyeti için özenle çalışıyoruz. Dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, hizmet verdiği işletmelere de aynı değişimi yansıtarak, müşterilerinin verimli, rekabetçi ve kârlı firmalar olması yönünde çözümler üretmek bir yazılım firmasının sahip olması gereken en önemli ilkelerin başında gelmektedir. Teknoloji ve tasarımda uzmanlaşmış ufku geniş bir ekiple, görsel iletişimde güçlü yeni formatlar oluşturuyor çözüm ortakları ile birlikte; strateji ve markalaşma, dijital dönüşüm ve sürükleyici deneyimler için geliştirici, tasarımcı ve danışman olarak çalışıyoruz.

Dünya üzerindeki teknolojiye yön veren firmalar geliştirdikleri hizmet ve ürünler ile öncesinde farkında bile olmadığımız birçok probleme çözüm getiriyor. Multi Yazılım olarak biz de tüm dünyada insanların benimseyerek kullanabilecekleri, yenilikçi ürün ve hizmetleri ortaya çıkarabileceğimize inanıyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren birbirinden özel projeler e imza atarak müşterilerimizin memnuniyetini her geçen gün arttırdık. Her zaman daha iyisini hedefleyip kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin verimliliklerini arttırmak için yeni teknolojileri yakından takip ederek, kurumsal bilgi birimimiz ile rekabet avantajı sağlayacak en uygun teknoloji çözümlerini tek noktadan güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir iş birliği içinde sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Multi yazılım olarak benimsediğimiz değerler bütünüyle gerek müşterilerimiz gerekse çalışanlarımız için dinamik, verimli ve şeffaf bir yapı oluşturabilme gayretini temel alıyoruz.

VİZYONUMUZ

Her geçen gün daha da artan tecrübemiz ve hizmet kalitemizle birlikte hem ulusal hem de uluslararası arenada sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yer almak. Ortaya koyduğumuz yenilikçi çözüm önerileriyle yazılım dünyasına geleceğe yönelik bir boyut kazandırmak.